طرح کسب کار آموزشگاه هنرهای تجسمی

56 کیوتست

طرح کسب کار آموزشگاه هنرهای تجسمی

با سلام امروز طرح کسب کار آموزشگاه هنرهای تجسمی   را برای شما آماده کرده ایم و میتوانید از طریق لینک زیر به آسانی خرید و سپس دانلود نماید 

۵۶

عنوان طرح

طرح کسب کار آموزشگاه هنرهای تجسمی

 

 تجزیه و تحلیل صنعت

الف- تجزیه و تحلیل محیطی

محیط کسب وکار

در واقع طرح ارائه شده جهت خدمت رسانی به کلیه افراد که تمایل به یادگیری هنرهای تجسمی را داشته باشد در سطح شهرستان اراک ارائه می گردد. با توجه به اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان و جهت کسب مهارت های لازم هنری می باشد . محل مورد نظر که یک محل جهت یادگیری هنرهایی از قبیل نقاشی – گرافیک – طراحی – خوشنویسی فرصت مناسبی است که کسانی که تمایل به یادگیری هنر دارند به یک محل مراجعه کند تا توجه به اساتید باتجربه به یادگیری آن بپردازند.

 

۸۴۰۰۰ تومان – دانلود

فرهنگ (اعتقادات مذهبی ،فرهنگ مصرف ،آداب و رسوم )

با توجه به فرهنگ اصیل ایرانی که تمایل زیادی به هنر دارن زمینه فرهنگی را در سطح هنردوستان افزایش می یابد وقتی به دلیل بومی بودن هنرهایی مانند خوشنویسی و نقاشی ایرانی این خود باعث اشائه فرهنگ درسطح شهر می شود . و در این بین به هیچ گونه اعتقادات ورسم و  رسوبات مانع از پیشرفت کار نخواهد شد . حتی علاقه هم افراد به این هنرها باعث کمک به رشد آن خواهد شد.

اقتصاد

با توجه به اینکه این نوع هنرها حتما نیاز نیست که کسی آن را در حد حرفه ای تسلط داشته باشد لذا با توجه به آگاهی افراد از میزان هزینه آن واینکه توانایی پرداخت هزینه کلاسها را دارند دراین آموزشگاه ها شرکت می کنند. لذا یادگیری این هنر خود می تواند در آینده منبع در آمدی برای لذا که در دوره ها شرکت می کنند چه از طریق تدریس وچه از طریق ارائه کارهای خود داشته باشند.

تغییرات جمعیتی

افزایش جمعیت باعث افزایش مراجعه جمعیت یادگیری این نوع هنرها می باشد لذا افزایش جهت نه تنها مانعی نیست جهت ادامه فعالیت دراین طرح که حتی باعث رونق آن هم می شود. و به دلیل علاقه تمامی استانها به این نوع هنرها به صورت ذاتی لذا تغییرات جمعیت مانعی برای پیشرفت آن نخواهد بود.

ب- تجزیه و تحلیل بازار

اندازه بازارو نرخ رشد

عوامل همچون صنعت می توانند تأثیر مستقیم در نرخ رشد بازار داشته باشد چون با پیشرفت صنعت طراحی های جهت کارهای صنعتی نیاز به افراد کارشناسی و متخصص دارد که فناوری جدید هم رابطه  مستقیم با برخی ازاین رشته ها دارد. خو ب البته تورم هم با توجه به نرخ تابلوها ونقاشی های کشیده شد کار های گرافیکی و طراحی ها تغییر خواهد نمود ولی پیشرفت صنعت وفناوری کمک شایانی خواهد کرد.

طرح کسب کار آموزشگاه هنرهای تجسمی

 

 

[download id=”20112″ format=”6″] [download id=”20112″ format=”7″]

 

۸۴۰۰۰ تومان – دانلود

طرح کسب کار آموزشگاه هنرهای تجسمی

 

شما اولین نفر برای امتیاز دهی باشید

پاسخ دهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.