تولید کارتن، بسته بندی و چاپ مقوا

karton bastebandi va chap moghava کیوتست

تولید کارتن، بسته بندی و چاپ مقوا

تولید کارتن، بسته بندی و چاپ مقوا

چکیده طرح

 

موضوع طرح : تولید کارتن، بسته بندی و چاپ مقوا

ظرفیت : ۶۰۰ تن در سال

مجوز های لازم: اعلامیه تاسیس

سرمایه گذاری کـل: ۱۸۰۸ میلیون ریال

سهم آورده متقاضی: ۱۸۸ میلیون ریال

سهم تسهیلات: ۱۶۲۰ میلیون ریال

دوره بازگشـت سرمایه: ۶/۲ سال ( معادل ۳۲ ماه )

سود ویژه : ۷/۶۲۷ میلیون ریال

میزان اشتغالزایی : هفده نفر

 

 

مقدمه محصول

 

در تولید کارتن از ورق آماده ، ابتدا ورق مناسب با سفارش خریدار برش داده و چاک زده شده ولبه های آن چسبانده و آماده می‌گردد. از آنجاییکه معمولا طرح و ساخت ونحوه اتصال کارتن بر اساس توافق خریدار و تولیدکننده انجام می‌گردد، لذا اتصال کارتن با استفاده از چسب یا دوخت و یا استفاده از نوار چسب بایستی مدنظر باشد. چسب مورد استفاده برای اتصال کارتن بایستی از مقاومت مناسب در مقابل رطوبت و شرایط آب و هوایی برخوردار باشد. روش های مختلفی در تولید کارتن وجود دارد.

 

در واحدهای بزرگ تولید کننده از مقوا و کاغذ کرافت لاینر، ابتدا بعد از تهیه ورق با استفاده از دستگاههای مربوطه مستقیما کارتن تولید و به بازار ارائه می‌شود. اما در واحدهای کوچک که فاقد دستگاه تولید ورق می‌باشند معمولا کارتن بعد از تهیه ورق با استفاده از دستگاههای خط‌زن و برش و چاک زن تولید می‌شود و یا از دستگاه دایکاست که روش تهیه کارتن به وسیله قالب می‌باشد استفاده می‌گردد. درروش دایکاست، خط وبرش وچاک به صورت همزمان برروی ورق انجام می‌گیرد وکارتن تولید تولید می‌شود.

 

با توجه به بررسی های انجام گرفته از واحدهای کوچک کارتن سازی و تنوع بسته بندی در ابعاد مختلف و این که اساسا تولید کارتن بر مبنای سفارش انجام می‌پذیرد اکثرا سعی بر این است که با داشتن دستگاههای خط زن و برش و چاک زن، دستگاه دایکاست نیز موجود باشد. روش انتخابی بر اساس تهیه ورق از واحدهای تولید کننده و داشتن دستگاههای تولید کارتن و علاوه بر آن دایکاست و استفاده از دستگاه لب چسب برای چسباندن لبه کار می‌باشد.

 

 

قبل از خرید  تولید کارتن، بسته بندی و چاپ مقوا  حتما موارد زیر را با دقت بخوانید.

[download id=”20198″ format=”6″]
شما اولین نفر برای امتیاز دهی باشید

پاسخ دهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.