تنش

تنش کیوتست

انتشار تنش در ماسه

 با سلام این طرح توسط آقای باقری برای کیو تست ارسال شده و با قیمت مناسب در سایت قرار گرفته است.

تنش

این یک محصول ویژه در سایت است 

سلام امروز پروژه تنش در ماسه را برای شما فراهم کرده ایم.

این آزمایش برای تمامی رشته های فنی حرفه ای از جمله ساخت تولید ، صنایع فلزی،نقشه کشی و.. کار آمد می باشد.

برخی از سر فصل هایی که در این پروژه وجود دارد

تنش
انتشار تنش در ماسه ما یک رویکرد پیوستار برای پیکربندی تنش در یک محیط ساکن دانه ای با تمرکز روی توده مخروطی روی هم انباشته شده که از یک منبع نقطه ای بوجود آمده است را توصیف می کنیم.
بحث می کنیم که معادله پیوستگی تنش باید بوسیله مقیاس آزاد، روابط ساختاری محلی بین اجزای مختلف تانسور تنش ، کدگذاری پیشینه ساخت توده )که این پیشینه سازماندهی بین دانه ها و از این طریق نسبت مکانی بین تنش ها را معین می کند
( محدود شده باشد. ، فرض می کند که مقادیر ویژه تانسور تنش وقتی (FPA) مدل ترجیحی ما ، اصل محورهای ثابت که یک المان ماده برای اولین بار دفن شده باشد ، برای همیشه تعیین می شود.
تکثیر تنش ها
تکثیر تنش ها در طول یک مجموعه تودرتو ، شبیه سازه های طاقی در محدوده متوسط ، نتایج سازگاری خوبی با داده های آزمایشی چاپ شده دارند.
از یک کالس بزرگتر است که مدلهای خطی تنش جهت دار نامیده می شود، است .
که FPA مدل در آن جهت انتشار مولفه های انتشار تنش در دفن ثابت هستند. ما ارتباط بین این مشخصات و مسیرهای بسیار ریز مشاهده شده تنش را پیش بینی می کنیم.

معرفی:
یک توده ماسه ، بطور عادی بوسیله فرو ریختن ماسه از یک مبنع نقطه ای ساکن ساخته می شود.
هر عضو (لمان)ماسه از راس توده به پایین شیب غلط می خوردو ساکن می شود و در نهایت دفن به مخروط متقارن اضافه شده و ارتفاع hمی شود. بنابراین الیه های پی در پی در زاویه گذاردن توده افزایش می یابد.
بعضی از ساده ترین سئواالتی که ممکن است کسی در مورد این سیستم H بپرسد ، به توزیع تنش در توده مربوط می شود. در ظاهر ممکن است کسی گمان کند که بیشترین نیروی عمودی مستقیما زیر راس توده ثبت شود، ولی در حقیقت ، آزمایشات نشان می دهد که یک شیب آشکار در نیروی زیر راس است.

 

[download id=”20170″ format=”13″]
۸۴۰۰۰ تومان – دانلود
شما اولین نفر برای امتیاز دهی باشید

۲ نظر

پاسخ دهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.