طرح توجیهی تولید پارکت

parket qtest کیوتست

طرح توجیهی تولید پارکت

با سلام امروز طرح توجیهی تولید پارکت  را برای شما آماده کرده ایم و میتوانید از طریق لینک زیر به آسانی خرید و سپس دانلود نماید

parket-qtest

این یک طرح ویژه در کیو تست می باشد.

۸۴۰۰۰ تومان – دانلود

مقدمه و تاریخچه :

ازدیربازمحصولات ومصنوعات چوبی درسراسرجهان علاقمندان بسیاری داشته است.بخصوص درصنعت مبلمان ودکوراسیون داخلی،امروزه شاهدعلاقه مندی بیشترمردم وپیشرفتهای سریع وفراوان تکنولوژیک این صنعت دردنیاهستیم.یکی ازمحصولات چوبی که بدلیل زیبائی،دوام،مقاومتهای مکانیکی وویژگیهایی همچون مقاومت بسیاردربرابرهدایت گرمائی،هدایت صوتی،هدایت الکتریکی درساختمان سازی وطراحی دکوراسیون داخلی موردتوجه بسیاری ازمردم قرارگرفته است کف پوش چوبی(پارکت)ولامینت میباشد. درکشورمانیزاستفاده ازاین نوع کف پوش ها درساختمانهای مسکونی،تجاری واداری به دلیل ویژگیهای ذکرشده روبه گسترش است،لذابه جهت اهمیتی که این موضوع برای صاحبان صنایع،متخصصان ودانشجویان صنایع چوب وحتی استفاده کنندگان ازاین محصول دارد،صنعت و بازار ملی و جهانی این کالامورد بررسی قرار می گیرد.

تاریخچه کفپوش های لامینت:

تاریخچه استفاده از کفپوش های لامینت را می توان از دهه ۷۰ میلادی شروع کرد.موقعی که از روکش HPLو Compact روی اوراق فشرده چوبی مانند تخته لایه یا نئوپان بعنوان پوشش،کف محل بازی بولینگ Laneو کف اتاق های کامپیوتر استفاده می شد. اما در واقع معرفی کفپوشهای لامینت جهت استفاده بعنوان، کف ساختمانها از دهه ۸۰ توسط شرکت Persterp در اروپا آغاز شد.در دهه ۸۰ از HPL برای رویه کار در کابینت و کانتر ها استفاده می شد ودر واقع آغاز تولید کفپوشهای مصنوعی غیر چوبی که از اوراق فشرده چوبی با روکش HPL ساخته شده بودند،استفاده جدیدی بود برای HPL ، که بصورتی بسیار مقاوم تر با لایه های بسیار متعدد تر و رزینهایی که بصورتی مقاوم تر و محکم تر از انواع مورد مصرف در رویه کابینت تولید می شد وروی تخته های چوبی چسبانده می شد.

طی این دهه تولید کنندگان شروع به توسعه این محصول نمودند. در دهه ۹۰ با توسعه استفاده از این نوع کفپوشها و نیز استفاده از MDF وHDF برای لایه مغزی و روکشهای HPL و CPL وخصوصا روکشهای ملامینه کفپوش ،تولید ومصرف این نوع کفپوشها شروع به اوج گرفتن کرد ودر همین دهه این نوع کفپوشها از اروپا وارد بازار امریکای شمالی شد. پس از شروع جدی تولید و عرضه و مصرف این محصول در اوایل دهه ۹۰ در اروپا ،در اواخر ۹۰ پس از امریکای شمالی این محصول وارد بازارهای افریقای جنوبی،آسیا و اقیانوسیه شد. عرضه این محصول در آسیا نیز از ابتدای دهه ۲۰۰۰ تاثیر بسزایی در افزایش تولید و مصرف این کفپوشها داشت و رشد تولید و مصرف این محصول همچنان ادامه دارد.

۸۴۰۰۰ تومان – دانلود

تاریخچه پارکت چوبی در ایران:

درسال ۱۳۳۹ شرکت ساختمانهای کشوری بعنوان اولین کارخانه پارکت سازی با امتیازکارخانه باورک سوئیس بزرگترین سازنده پارکت درجهان تاسیس گردید.این کارخانه بااستفاده ازامکانات طبیعی که وجود جنگلهای بی نظیرمنطقه گرگان وگنبد ایران می باشد، محصول خود را با بهترین کیفیت به بازارعرضه نمود.

شاید بدون اغراق کمتر پارکتی درجهان یافت میشود که از نظرمرغوبیت و نقش، زیبایی واستحکام بتواند با محصولات شرکت بنیاد پارکت کشوری مطابقت نماید.زیرا چوبی که برای پارکت مصرف میشودازجمله چوبهای نادرجهان است وگذشته ازاین ، لاک وچسبی که برای نصب پارکت بکاربرده میشود دارای امتیازات منحصربفردی است که مختص است به اینکه ، پارکت درمقابل تغییرات جوی تاب مقاومت داشته باشد ودچارانعطاف نگردد.

 کفپوش های لامینت

پوشش کف ساختمان با ، لایه رویی تشکیل شده از یک یا چند ورق نازک از مواد فیبری(معمولا کاغذ)آغشته شده به چسبهای آمینوپلاستیک ترموست (ملامین). معمولا این اوراق ممکن است بصورت پرس شده هم باشند (مانندHPLوCPLوCompact).لایه رویی فوق روی یک مغزی اصلی که از اوراق فشرده چوبی می باشد چسبانده می شوند (بیشترMDFوHDFودر مواقعی نئوپان)

طرح توجیهی تولید پارکت  طرح توجیهی تولید پارکت  طرح توجیهی تولید پارکت 

۸۴۰۰۰ تومان – دانلود
[download id=”20168″ format=”6″]
۵/۵ - (۱ امتیاز)

پاسخ دهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.