طرح توجیهی تولید رشته پلو و آش | بیزینس پلن رشته آش

reshte ashi va poloyi کیوتست

طرح توجیهی تولید رشته پلو و آش

طرح توجیهی تولید رشته پلو و آش

چکیده طرح 

موضوع طرح : طرح توجیهی تولید رشته پلو و آش

ظرفیت :۳۶۰ تن در سال

محل اجرای طرح : قابل اجرا در سراسر کشور 

سرمایه گذاری کـل: ۸۷۶ میلیون ریال

سهم آورده متقاضی: ۸۸ میلیون ریال

سهم تسهیلات: ۷۸۵ میلیون ریال

میزان اشتغالزایی : ۹ نفر

دوره بازگشـت سرمایه: ۱۹ ماه

 

مقدمه محصول 

پدیده پویایی در یک جامعه ، گذشته از تاثیر در ساختارهای دیگر زندگی از قبیل روابط اجتماعی ، مسکن ، بهداشت، آموزش و غیره، کم و بیش در نوع و مواد مصرفی آن جامعه نیز تاثیر مستقیم داشته و بسته به وضعیت اقتصاد جامعه در اغلب جوامع دگرگونی های کاملا مشخص، در وضع و نوع تغذیه به وجود آورده است.
لذا همین مساله باعث شده است که اقشار مختلف جامعه در میان غذاهای متنوع دست به انتخاب زده و نوع مواد مصرفی را با در نظر گرفتن دو فاکتور اساسی یعنی مطلوبیت فرهنگی و امکانات اقتصادی در برنامه غذایی خود قرار دهند.
در این میان یکی از انواع غذاهایی که با توجه به معیارهای مورد اشاره مورد توجه اقشار مختلف مردم قرار گرفته است انواع رشته های آش و پلویی می باشد که گذشته از ظاهر مطلوب و تطابق با تحولات فرهنگی از جنبه اقتصادی نیز مقرون به صرفه است. زیرا ماده اولیه آن ، گندم ، خوراک اصلی و دائمی ما را تشکیل می‌دهد و این در شرایطی است که تعدادی از استانهای کشور، رشته مورد نیاز خود را از سایر استانها تامین می‌کنند. لذا این امر لزوم تشکیل چنین کارخانجاتی را در مناطقی از کشور که مصرف بیشتری دارند را نشان می‌دهد.

روش تولـید :

ابتدا آرد را به صورت خمیر درآورده که این عمل در دستگاه خمیرکن انجام می‌گیرد. سپس خمیر ساخته شده وارد دستگاه خمیر پهن کن می‌شود ، سپس خمیر پهن شده برش داده می‌شود و بعد از آن وارد اطاق خشک‌کن می‌شود تا عمل خشک کردن انجام بگیرد. سپس محصول آماده شده بسته بندی شده و آماده عرضه به بازار خواهد بود.
با توجه به مصرف بالای انواع رشته های خوراکی در ایران ، توجیه اقتصادی اجرای این طرح مناسب بوده ضمن اینکه با اجرای این طرح ، می‌توان بستر مناسبی را برای اشتغال نیروهای ماهر و نیمه ماهر فراهم آورد که با توجه به ماهیت صنایع غذایی بانوان می‌توانند سهم بسزایی در آن داشته باشند.

بسته بندی و انبار خشک‌کن ◄ بـرش ◄ پهن کن ◄ خمیرگیر ◄

 

قبل از خرید طرح توجیهی تولید رشته پلو و آش حتما موارد زیر را با دقت بخوانید.

[download id=”20254″ format=”6″]
۸۴۰۰۰ تومان – دانلود
شما اولین نفر برای امتیاز دهی باشید

پاسخ دهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.