بیزینس پلن خشکبار | طرح توجیهی تولید و بسته بندی خشکبار

baste bandi khoshkbar 1000 ton کیوتست

طرح توجیهی تولید و بسته بندی خشکبار

طرح توجیهی تولید و بسته بندی خشکبار

چکیده طرح 

موضوع طرح : طرح توجیهی تولید و بسته بندی خشکبار

ظرفیت : هشتاد تن در سال

محل اجرای طرح : قابل اجرا در سراسر کشور بویژه استان‌های جنوبی

سرمایه گذاری کـل: ۱۹۵۸/۷ میلیون ریال

سهم آورده متقاضی: ۱۹۸/۷ میلیون ریال

سهم تسهیلات: ۱۷۶۰ میلیون ریال

میزان اشتغالزایی : ۱۵ نفر

دوره بازگشـت سرمایه: ۱۱ ماه

 

مقدمه محصول 

بسته‌بندی به عنوان یک ابزار کارآمد سالهاست که مورد نظر کارشناسان علم بازاریابی قرار گرفته است. استفاده از انواع مختلف بسته بندی ضمن اینکه قابلیت نگهداری بهتری را به کالا می‌بخشد در کسب سهم بالاتری از بازار برای کالای مورد نظر نیز مؤثر است.

نظریه پردازان بازاریابی ، دو نقش مهم برای بسته بندی متصور هستند که عبارتند از نقش Protective و نقش Promotive . چنانکه از واژه به کار گرفته شده برای این نقش ها نیز برمی‌اید نقش نخست به وجه نگهداری و دوام حاصل از بسته بندی و نقش دوم به جنبه آگاهی دهنده و پیش برنده بسته بندی اشاره دارد.

از دیگر سو توجه ناکافی به موازین بسته بندی بهداشتی موجب گشته است که محصولات مختلف غذایی کشور و خصوصا خشکبار تولیدی ایران علیرغم دارا بودن کیفیت بسیار خوب در بدو تولید به دلیل پیدایش پاره ای آلودگی‌های ثانویه نتوانند به بازارهای جهانی راه یافته و راه را برای افزایش سطح تولید داخلی هموار نمایند. بدیهی است با اجرای طرح های فرآوری و بسته بندی بهداشتی ، محصولات غذایی تولیدی کشور ، قابلیت رقابت با محصولات مشابه خارجی را در بازارهای جهانی خواهند داشت.

همچنین با توجه به بازار تقاضای مطلوب داخلی برای انواع خشکبار و آجیل ، لزوم توجه بیشتر به بسته بندی این مواد به منظور افزایش سهولت دسترسی ( عرضه ) و نگهداری مشخص‌تر می‌شود. ضمن اینکه پرداختن به این موضوع دارای توجیه مناسب اقتصادی بوده و با اجرای این طرح ، می‌توان بستر مناسبی را برای اشتغال نیروهای ماهر و نیمه ماهر فراهم آورد که با توجه به ماهیت صنایع غذایی بانوان می‌توانند سهم بسزایی در آن داشته باشند.

قبل از خرید طرح توجیهی تولید و بسته بندی خشکبار حتما موارد زیر را با دقت بخوانید.

 

[download id=”20240″ format=”6″]
۸۴۰۰۰ تومان – دانلود
شما اولین نفر برای امتیاز دهی باشید

۲ نظر

  1. سلام درود بر شما
    من بی نظیر یکتا ریس شرکت تجارتی بی نظیر یکتا هستم، یک معلومات در مورد بسته بندی شما داشتم، البته در قسمت نرخ شان اگر امکان شان برأی من بگوید که برأی یک هزار پاکت قمت شان چند است و همچنان یک دانه به چی نرخ؟

پاسخ دهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.