بیزینس پلن تولید کمپوست

23 کیوتست

بیزینس پلن تولید کمپوست

با سلام امروز طرح توجیهی  تولید کمپوست را برای شما آماده کرده ایم و میتوانید از طریق لینک زیر به آسانی خرید و سپس دانلود نماید

 

 

کمپوست کیو تست

https://s3.amazonaws.com/fvd-data/notes/371819/1431450974-JcpbNH/screen.png

screen کیوتست

screen کیوتست

 

 

کمپوست کردن شاید کهن‌ترین روش بازیافت باشد. کمپوست ترکیبی از ضایعات مواد خوراکی و زباله‌هایی است که از راه تجزیه هوازی به خاک سیاه و سفید غنی دگرگون شده است. فرایند کمپوست بسیار ساده است و به‌دست افراد با تجربه در خانه‌های خود، کشاورزان در زمین‌های شان، و به شکل صنعتی نیز انجام می شود.

این کود که از پسماندهای خانگی و خوراکی تولید می‌شود یکی از عالی‌ترین کودها برای مصارف کشاورزی به شمار می‌رود و تولیدکنندگان گل و گیاه نیز امکان بهره‌گیری از این کود را دارند. منیزیوم و فسفات موجود در این کود سبب آبرفتی شدن خاک‌های کشاورزی و جذب سریع تر مواد مغذی درون خاک می‌شود. کمپوست، خاک بسیار غنی و مورد استفاده است که در مکان هایی همچون در باغ‌ها، محوطه سازی، باغداری، و کشاورزی به عنوان کود بکار می روند. کمپوست به عنوان یک آفت کش طبیعی برای خاک نیز می باشد. در خاک کمپوست اکوسیستم‌ها برای کنترل فرسایش، زمین و جریان بهسازی خاک، ساخت و ساز تالاب، و به عنوان پوشش دفن زباله بسیار مفید است.

این فرایند طبیعی، مواد آلی را به ماده ای غنی دگرگون می سازد. کمپوست مکملی بسیار سودمند برای بهبودی و بهسازی و تقویت خاک است. ترکیبات تولید شده در این فرایند به آسانی برای گیاهان قابل جذب است و جایگزینی دیگر برای کودهای شیمیایی در کشاورزی است.

۸۴۰۰۰ تومان – دانلود
[ed_download_file id=”13458″ title=”no” show_content=”no” style=”slide” tagline=”لطفا یک آدرس ایمیل معتبر برای ارسال لینک دانلود وارد کنید.” email_placeholder=”ایمیلتان را بدون w وارد کنید” submit=”ارسال لینک دانلود”]

 

 

شما اولین نفر برای امتیاز دهی باشید

۷ نظر

  • بـا سلامـ

   با انتخاب کلید پرداخت و رفتن به صفحه پرداخت و کامل کردن اطلاعات شخصی و زدن کلید خرید به درگاه بانک سامان متصل شده و
   بعد از انجام عملیات بانکی به وبسایت ما منتقل می شوید و لینک فایل برای شما نمایش داده میشود(تنها ۲ دقیقه زمان خواهد برد)
   در طول خرید با شماره پشتیبانی بخش فروش و یا از طریق ارتباط با ما تماس بگیرید.

پاسخ دهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.