دانلود نرم افزار PowerMill |ماشین کاری قطعات

power20 کیوتست

power20

 

دانورم افزار PowerMill 2013 |ماشین کاری قطعات

دانلود نرم افزار PowerMill 13 |ماشین کاری قطعات

با سلام امروز نرم افزار PowerMill 13 را برای شما آماده کرده ایم و میتوانید از طریق لینک زیر به آسانی خرید و سپس دانلود نماید
 

در ۳۱ تیر ماه بروز شد

  مقدمه 

نرم افزار PowerMill یکی از قدرتمندترین و برجسته ترین نرم افزارهای سری CAM می باشد که جهت تهیه مسیر حرکت ابزار در دستگاههای CNC کاربرد دارد. در این زمینه نرم افزارهای دیگری نیز وجود دارند که بی شک برجسته ترین و بی رقیب ترین آنان نرم افزار PowerMill محصول شرکت Delcam می باشد که بعلت توانمندیهای بی نظیر و سادگی کار با آن و ارائه نتایج بی نقص در صنایع مختلفی از جمله قطعه سازی، قالب سازی، خودرو سازی و هوافضا در سطح دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

Delcam PowerMill 2012 آخرین ویرایش نرم افزار قدرتمند شرکت Delcam میباشد که یکی از قدرتمندترین و برجسته ترین نرم‌ افزارهای ماشین کاری قطعات به کمک رایانه میباشد که جهت تهیه مسیر حرکت ابزار در دستگاههای CNC کاربرد دارد. البته در این زمینه نرم‌ افزارهای دیگری نیز وجود دارند اما بی شک برجسته ترین و بی رقیب ترین آنان نرم‌ افزار پاورمیل PowerMill محصول شرکت Delcam میباشد که بعلت توانمندیهای بی نظیر و سادگی کار با آن و ارایه نتایج بی نقص در صنایع صنعتی مختلفی مثل قطعه سازی، قالب سازی، خودروسازی و هوافضا در سطح دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. نرم‌افزار پاورمیل با دربر داشتن استراتژیهای مختلف ماشین کاری مانند خشن کاری، پرداخت کاری معمولی یا سرعت بالا (High Speed Machining) و تکنیکها و ابزارهای تعریف شده فوق العاده و پوشش دهی گستره عظیمی از دستگاههای CNC معمولی و پیشرفته (تا پنج محور کاری) می‌تواند بهنرین مسیر را جهت حرکت ابزار روی قطعه کار تعیین نماید که نتیجه این هوشمندی کاهش زمان ماشینکاری، بهبود کیفیت سطح ماشینکاری و در نهایت کاهش هزینه با بالاترین راندمان کاری میباشد 

  درباره 

این نرم افزار با دربر داشتن استراتژیهای مختلف ماشینکاری مانند خشن کاری، پرداخت کاری معمولی یا سرعت بالا (High Speed Machining) و تکنیک ها و ابزارهای تعریف شده فوق العاده و پوشش دهی گستره عظیمی از دستگاههای CNC معمولی و پیشرفته (تا پنج محور کاری) می تواند بهترین مسیر را جهت حرکت ابزار روی قطعه کار تعیین نماید که نتیجه این هوشمندی، کاهش زمان ماشینکاری، بهبود کیفیت سطح ماشینکاری و در نهایت کاهش هزینه با بالاترین راندمان کاری می باشد.

در کشور ما نیز تقریبا رایج ترین و گسترده ترین نرم افزاری که در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرد همان PowerMill می باشد ولی متاسفانه بعلت استفاده از نسخه های قفل شکسته و رجیستر نشده هیچ یک توسط شرکت سازنده نرم افزار حمایت و پشتیبانی نمی گردد و گاهی بعلت وجود همان نقایص و باگ زیاد و عدم هماهنگی پارامترها شاهد بروز مشکلاتی مانند برخورد ابزار یا وارد شدن بی دلیل ابزار به داخل کار و صدمه زدن به قطعه کار و ابزار هستیم لذا توصیه می شود جهت جلوگیری از این مشکلات احتمالی و پیشگیری از زیانهای جبران ناپذیر مالی هنگام تهیه و استفاده از این نرم افزار سعی گردد از نسخه کامل و تست شده آن با حداقل باگ نرم افزاری استفاده شود.

  امکانات  

نرم افزار PowerMill کاربر را قادر می سازد با دسترسی داشتن به ابزارهای شبیه سازی فرآیند براده برداری بهترین سطح خروجی را از قطعه بدست آورده و پس از تهیه G-Code و انتقال آن به ماشین دقیقا به همان کیفیت سطح دست پیدا کنید. این نکته در سطوح تخت با صافی سطح بالا بیشتر نمایان می باشد. لازم به ذکر است اگر درصدد تهیه نرم افزار فوق از شرکت سازنده آن یعنی Delcam هستید می توانید با اعلام نوع ماشین ابزار خود و محدودیتهای آن به شرکت فوق مجوز نصب محدودیتی که فقط جهت قابلیتهای سخت افزاری ماشین ابزار شما می باشد را دریافت کنید که در این صورت هزینه خرید سی دی اورجینال آن به شدت کاهش می یابد اما نسخه های قفل شکسته مورد استفاده در بیشتر مراکز صنعتی ما دارای این محدودیت نبوده و بصورت فول ماژول می باشد.

  کاربرد 

(Automatic Collision Avoidance): یکی از هوشمندانه ترین قابلیتهایی که در کار با نرم افزار PowerMill به چشم می خورد محاسبات پیچیده جهت پرهیز از کوچکترین برخورد با دیواره ها یا قطعه کار می باشد.

نرم افزار PowerMill با محاسبه کوچکترین حرکتها و چرخشها و زوایای کلگی، طول ابزار، مسیر حرکت و نحوه بسته شدن بلوک و رویبندها، زاویه و سرعت ورود و خروج ابزار بطور هوشمندانه از برخوردهای نامطلوب احتمالی ابزار با دیواره ها و قسمتهای غیر ضروری جلوگیری می نماید و با توجه به شکل و هندسه قطعه کار و نوع ابزار و ماشین حداکثر براده برداری را با حداکثر کیفیت ارائه می دهد.

از دیگر توانمندیهای این نرم افزار قابلیت کنترل ضخامت قطعه در حین عملیات عملیات براده برداری می باشد. این خاصیت در جاهایی که از فیکسچرها یا کلمپ استفاده می کنیم کاربرد فراوان دارد

  توضیحات 

نرم افزار PowerMill به جرات کارآمدترین و همگانی ترین نرم افزار جهت تهیه مسیر های ابزار برای ماشین های CNC می باشد، این نرم افزار با نرم افزار قدرتمند دیگری از همین شرکت سازنده با نام PowerShape لینک است و به سادگی می توان در PowerShape مدل سازی قطعات به صورت توپر یا سطوح یا تهیه اجزای قالب را انجام داد و همه مواردی که نیاز به ماشین کاری CNC دارند را با PowerMill ماشین کاری نمود و در نهایت به G-Code های مورد نظر دست یافت.

 لینک دانلود این مطلب ویژه رایگان نبوده و تنها میتوانیداز طریق لینک زیر مراحل خرید را طی کنید


جزئیات این فایل را مشاهده کنید!تجربه خرید را ندارید؟سوالی دارید؟نرم افزار های موجودتبلیغات!
اندازه فایل :۳۰۰ مگابایت
نوع فایل  :zip 
تعداد دفعات دانلود : ۵۷
منتشر شده در : نرم افزار های صنعتی
تاریخ آخرین بروزرسانی: ۱۳۹۵٫۴٫۱۰
ورژن : ۱۳٫۷٫۵۶
تاریخ ارسال دانلود :  ۱۳۹۵٫۶٫۱

 با انتخاب کلید دانلود
 رفتن به صفحه پرداخت  کامل کردن اطلاعات شخصی
پس از زدن کلید خرید به درگاه بانک سامان متصل شده
بعد از انجام عملیات بانکی به وبسایت ما منتقل می شوید
لینک فایل برای شما نمایش داده میشود(تنها ۲ دقیقه زمان خواهد برد)

در طول خرید با شماره پشتیبانی بخش فروش و یا از طریق ارتباط با ما تماس بگیرید.                                                                                                                                                                                               تـمــاس بـــامـــا
[gravityform id=”11″ title=”false” description=”true” ajax=”true”]

 

Exchange ۲۰۱۲

SP4 PostProcessor ۲۰۱۲ 

 

میهن وب هاست 

شما هم اینجا را مشاهده کردید؟ برای سفارش تبلیغـات با ما  تماس بگیرید 

 

برای خرید پس انتخاب ورژن بروی کلید زیر کلیک کنید‼

پسورد فایل : qtest.ir

   چنانچه به آموزش این نرم افزار نیاز دارید  اینجا را ببنید 

 

شما اولین نفر برای امتیاز دهی باشید