استخدام

دعوت به همکاری

کیو تست  پروژه ای غیر دولتی و متن باز با افق وسیع و اهدافی بزرگ در زمینه ی نشر آزاد علم و فرهنگ بوده و برای تحقق این امر نیازمند یاری دوستان و متخصصان زیادیست. اگر شما هم در آرزوی آزادی اندیشه و علاقه مند به گسترش دانش و خرد پارسی هستید میتوانید در زمینه ها و دسته های زیر با کیوتست همکاری کنید.

۱ – محتوا و سیستم :

الف – دانش نامه نویسان
این گروه مسئولیت نگارش و گردآوری محتوای دانش نامه را به عهده دارند.
اگر در زمینه ی خاصی تخصص و یا تجربه دارید (از جمله رشته های دانشگاهی، رشته های شغلی و تجربی، رشته های هنری، تاریخی و فرهنگی، رشته های فنی و ..) و یا با موضوع خاصی آشنایی کافی دارید، مانند آشنایی با فرهنگ و جغرافیای منطقه ی خود در این دسته جای خواهید گرفت.

شرایط لازم :
* صداقت در نوشتار و رعایت اصل بی طرفی
* آشنایی اولیه با اصول نگارش پارسی
* آشنایی مناسب با موضوع تخصصی گردآوری شده
* رعایت حقوق بازنشر مطالب و ارجاع به منابع

ب – ویراستاران و همکاران
این گروه مسئولیت دسته بندی مطالب، ویرایش، تصحیح و تکمیل مقالات را به عهده دارند.

شرایط لازم:
*تمام شرایط لازم برای گروم «دانش نامه نویسان»

پ – طراحان وب (گرافیست و برنامه نویس وب)
این گروه مسئولیت بهینه سازی سیستم، گسترش امکانات، طراحی گرافیک و به طور کلی کمک به کاربر پسندی هرچه بیشتر دانشنامه را به عهده دارند.

۲ – گسترش پروژه :

الف – ایده ها و همفکری ها
ایده ها، انتقادات و پیشنهادات همه ی دوستان دلسوز و یاران کیوتست همیشه در روند رشد این دانشنامه ی پارسی پشتوانه ی ما بوده، هست و خواهد بود. با رویی باز چشم انتظار ایده های جدید و نظرات شما پیرامون هر آنچه مرتبط با این دانش نامه است، از جمله روند کاری، امکانات، محتوا، محیط کاربری و تک تک مقالات موجود هستیم.

ب – کمک های مالی
کیوتست دانش نامه ای آزاد، رایگان و بدون تبلیغات بوده و همیشه هم رایگان و بی حاشیه باقی خواهد ماند؛ این پروژه ی غیر دولتی با حدود دویست هزار مقاله هرگز به نگارش سفارشی محتوا دست نخواهد زد و برای ادامه به حیات خود، ارتقای کیفی و کمی محتوا و گسترش هرچه بیشتر دانش ناب پارسی تلاشی روزافزون خواهد داشت.
تمامی هزینه های این پروژه از جمله تامین دیتا سنتر، تحقیقات، هزینه های فنی سیستم، هزینه های کارکنان و هرآنچه مرتبط با حیات کیوتستست داوطلبانه توسط اعضا تامین می شود. اگر شما هم علاقه مند به همکاری و کمک به رشد و ادامه به کار این پروژه هستید لطفا با ما تماس بگیرید.

در صورت تمایل به همکاری در هر یک از گروه های بالا لطفا از طریق «فرم تماس» با ما در ارتباط باشید. همکاری با شما باعث افتخار و خوشحالی همه ی ما در کیو تست است !   – متشکریم.